Sutikime birželį su savigynos kursais pradedantiesiems


 
   Pradžia » Sutikime birželį su savigynos kursais pradedantiesiems
Savigyna Facebook reklamai
  • 2018-05-14

Kalendorinė vasara į Lietuvą atkeliaus jau visai netrukus, tad kviečiame visus prisijungti prie birželio mėnesį startuosiančių savigynos kursų pradedantiesiems, kurie atkeliauja į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir Šiaulius. Nesvarbu, ar jau prasidėjo TAVO atostogos, ar dar tik prasidės, o galbūt esi žmogus, kuris birželį atostogų išvis nelabai turės, kadangi kursai vyksta vakarais, todėl laisvai spėsi sudalyvauti bei išmokti savigynos!

Į savigynos kursus būtina išankstinė registracija, kadangi vietų skaičius grupėje ribotas!

Užsiregistruoti galite čia.

04Savigynos kursų bazinė programa subalansuota pradedantiesiems, tiems kurie nori išmokti savigynos veiksmų bei padidinti savo pasitikėjimą savimi. Kursų metu nariai mokosi pagrindinių, bazinių gynybos veiksmų prieš užpuoliką. Jokio išankstinio pasiruošimo prieš šiuos kursus nereikia: tiesiog turėk noro, energijos ir sportinę aprangą!

Teigiame, jog kursai skirti 8 – 88 metų asmenims, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo ar lyties. Taip ir yra! Nesvarbu ar esi paauglys, studentas ar netgi pensininkas, nesvarbus ar prieš tai sportavai, o gal išvis neturi jokio fizinio pasirengimo, kadangi kursų metu naudojami įvairūs pratimai, kurie pritaikyti atlikti tiek lengvesniu, tiek itin sudėtingu būdu – tad išmokti savigynos taktikų tikrai pavyks kiekvienam. Savigynos kursai A.R.M.O.R. – tai tarptautinio susidomėjimo sulaukusi programa, kuri savo unikalumu ir lengvumu leidžia save išbandyti įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms!

Treniruotes ves savo amatą puikiai išmanantys meistrai bei instruktoriai, o vienoje iš kursų užsiėmimų apsilankys ir Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos vadovas Si-Fu Linas Gudonavičius – 5 meistriškumo lygio  Wing Tsun KungFu meistras.

Ką reikia žinoti ruošiantis kursams?

  • Čia nereikia jokio išankstinio fizinio pasiruošimo;
  • Čia mokomasi koncentruoti savo turimas fizines galimybes prieš stipresnį priešininką;
  •  Svarbiausia – noras tobulėti, išmokti apginti save ir savo šeimą.

Treniruotėms reikia tik patogios sportinės aprangos (geriausia  – tamsios sportinės kelnės ir balti marškinėliai) bei patogios sportinės avalynės (pvz. sportbačiai). 

Svarbu ne tik atkartoti veiksmus, bet ir suprasti techniką bei svarbą ir panaudojimo galimybes, todėl treniruotėse visada labai pravers rašiklis ir užrašų knygutė.

Įdomu tai, jog A.R.M.O.R. – programa, parengta pagal kinų kovos meno Wing Tsun KungFu technikas, narius moko ne tik pagrindinių gynybinių veiksmų, bet ir smūgiavimo, žmogaus fiziologijos pažinimo bei jautriausių kūno taškų atradimo. Tad šių kursų metu ne tik išmoksite savigynos, bet ir prisiliesite prie didingo, jau daugiau kaip 350 metų egzistuojančio kinų kovos meno Wing Tsun. 

Kursai startuoja jau birželio 4 – 5 dienomis priklausomai nuo miesto, kuriame norėsite lankyti treniruotes. Dėl išsamaus kursų tvarkaraščio kreipkitės tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

Būk pasitikintis savimi ir išmok apsiginti!

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *