Savigynos kursai pradedantiesiems Vilniuje ir Kaune – rugpjūtį


 
   Pradžia » Savigynos kursai pradedantiesiems Vilniuje ir Kaune – rugpjūtį
Savigyna Facebook reklamai
  • 2018-07-03

Vasaros dienos taip nenumaldomai bėga, o mūsų birželio mėnesio kursai jau sėkmingai išleido būrį žmonių, kurie baigę bazinius savigynos kursus jaučiasi labiau savimi pasitikintys, susipažino su užpuolimo tendencijomis bei išmoko daugybės savigynos taktikų, kurios tikrai pagelbėtų realaus užpuolimo atveju. Tad, kviečiame per ilgai netinginiauti ir jau pradėti registruotis į rugpjūčio mėnesį vykdomus savigynos kursus pradedantiesiems Vilniuje ir Kaune.

Savigynos kursų programą sudaro 8 treniruotės, vykdomos 2 kartus per savaitę, trunka mėnesį laiko. Ši programa parengta remiantis kinų kovos meno Wing Tsun KungFu praktika, tad baigę kursus galėsite toliau lankyti mūsų klubą ir mokytis Wing Tsun.

Ši programa subalansuota pradedantiesiems, tiems kurie nori išmokti savigynos veiksmų bei padidinti savo pasitikėjimą savimi. Kursų metu nariai mokosi pagrindinių, bazinių gynybos veiksmų prieš užpuoliką. Jokio išankstinio pasiruošimo prieš šiuos kursus nereikia: tiesiog turėk noro, energijos ir sportinę aprangą!

Primename, jog į savigynos kursus būtina išankstinė registracija, kadangi vietų skaičius grupėje ribotas!

Užsiregistruoti galite čia.

Mūsų programoje rasite teiginį, jog šie savigynos kursai skirti 8 – 88 metų asmenims, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo ar lyties. Ir tai yra tiesa! Nes…

Savigyna I

  • Užpultas gatvėje gali būti kiekvienas, tad nesvarbu esi moteris, paauglys, vaikas ar vyras – kursuose mokomi savigynos veiksmai bei taktikos realioje situacijoje pravers kiekvienam!
  • Nesvarbu ar esi paauglys, studentas ar netgi pensininkas, nesvarbus ar prieš tai sportavai, o gal išvis neturi jokio fizinio pasirengimo, kadangi kursų metu naudojami įvairūs pratimai, kurie pritaikyti atlikti tiek lengvesniu, tiek itin sudėtingu būdu – tad išmokti savigynos taktikų tikrai pavyks visiems!
  • Grupėse visuomet turime įvairaus amžiaus bei lyties žmones, todėl suvaidinti realias situacijas ir išbandyti jas įveikti – kur kas realistiškiau bei įdomiau.
  • Nesvarbu kokio amžiaus žmoguoi, tačiau itin svarbus čia yra išankstinis „užsiprogramavimas“. Mūsų smegenys, mums patiriant didelį stresą, nebepajėgia sugalvoti naujų veiksmų, todėl arba siunčia signalus sustingti, arba verčia kūną kartoti išmoktus dalykus mechaniškai, negalvojant apie tai, ką darai. Ir nors dauguma netikime, kad galime būti užpulti, naudinga būnant saugioje aplinkoje retkarčiais pasikartoti pagrindines savisaugos taisykles ir žingsnius.

Savigynos kursai A.R.M.O.R. – tai tarptautinio susidomėjimo sulaukusi programa, kuri savo unikalumu, pritaikomumu ir lengvumu leidžia save išbandyti įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms! Kursų metu tikrai nereikia jokio išankstinio fizinio pasiruošimo – mokomasi koncentruoti savo turimas fizines galimybes prieš stipresnį priešininką, suvokti kaip vyksta užpuolimo situacija, kokios būna jų tendencijos bei suprasti, kaip reikėtų reaguoti bei elgtis atitinkamose realiose situacijoje. Vienas svarbiausių dalykų –  noras tobulėti, išmokti apginti save ir savo šeimą.

Treniruotėse itin svarbu ne tik atkartoti veiksmus, bet ir suprasti techniką bet ir jos svarbą, panaudojimo galimybes, todėl treniruotėse visada labai pravers rašiklis ir užrašų knygutė. Dar geriau, jei išmoktus veiksmus pakartosite bei pasipraktikuosite ir namuose – taip geriau įsimins veiksmai, na, o ir įgūdžiai atsiranda tik įdedant daug darbo bei juos ugdant!

SVARBU!

Treniruotėms reikia tik patogios sportinės aprangos (pageidautina  – tamsios sportinės kelnės ir balti marškinėliai) bei patogios sportinės avalynės (pvz. sportbačiai).

Kursai startuoja jau liepos 30 d. Kaune bei liepos 31 d. – Vilniuje. Dėl platesnės informacijos apie kursų tvarkaraštį kreipkitės tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

Būk pasitikintis savimi ir išmok apsiginti!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *