Savigynos kursai A.R.M.O.R. pradedantiesiems TAVO įmonėje ar organizacijoje


 
   Pradžia » Savigynos kursai A.R.M.O.R. pradedantiesiems TAVO įmonėje ar organizacijoje
Koliažas
  • 2018-03-07

Šiandien dauguma žmonių dažniausiai dirba sėdimą, intelektualinį darbą, kuris neretai yra emociškai sunkus bei varginantis. Stresinės situacijos, įtampa, vis dažnesni pasisedėjimai po darbo valandų siekiant geriausių rezultatų sau ir savo įmonei reikalauja itin didelio tarpusavio supratimo tarp vadovo, ar įmonės darbuotojų tarpusavyje. Dėl tokio darbo pobūdžio bei vidinio disbalanso, įmonės viduje neretai atsiranda įtampa, darbuotojų nepasitikėjimas savimi bei kolegomis, kaupiasi neigiamos emocijos, varginančios visą kolektyvą.

Šiuolaikinis ir savo darbuotojais besirūpinantis darbdavys versle nuolat ieško sprendimų, kurie gali padėti jo darbuotojams pajusti komandinio darbo svarbą, išmokti kažko naujo bei atsipalaiduoti vienu metu!

Savigynos kursai A.R.M.O.R. tam puikus sprendimas!

Savigynos kursų, kodiniu pavadinimu A.R.M.O.R. programa yra parengta remiantis Wing Tsun kovos menų technikomis, kurios jau daugybę metų pasitarnauja ne tik piliečiams, bet ir specialiosioms pajėgoms. Tokia savigynos programa jau daugybę metų aktyviai naudojama ne tik Europoje, bet ir Vengrijoje bei JAV. Jungtinėse Amerikos Valstijose Wing Tsun kovos menų technikas taiko tokios organizacijos kaip FTB bei saugumas.

Įmonių ar organizacijų darbuotojai, kurie jau dalyvavo savo įmonėje organizuotose savigynos kursuose pradedantiesiems sako, jog tai puikus laikas netradiciškai praleisti valandą po daro kelis kart per savaitę, geriau pažinti savo kolegas ir išbandyti juos ne tik darbo, bet ir treniruočių metu.

    „Pirmiausia, buvo labai įdomu sužinoti apie Wing Tsun KungFu kovos meną – kiek nustebino pats faktas, kad jį išvystė moteris. Taip pat, labai patiko treniruočių eiga ir struktūra: pratimų eiliškumas, vis sudėtingesnės kombinacijos, bei tai, kad treniravomės vis su kitais kolegomis. Tai buvo puiki galimybė geriau pažinti kolegas, panašiai kaip kokio Team building’o metu“, – pasakoja savigynos kursų dalyvė Viktorija, kuri baigė kursus savo įmonėje.

28169407_2234907123202022_1393281631_o

Kursuose naudojama technika garsėja paprastumu ir greitumu, kuri intensyviai treniruojantis lavina ne tik fizinius duomenis, bet ir protinius sugebėjimus – mokiniai pripažįsta, kad pagerėjo jų koordinacija, periferinis regėjimas bei pastabumas, kuris pasitarnauja ne tik realiame gyvenime, bet ir versle.

Kursus veda ilgametę patirtį turintys instruktoriai bei Wing Tsun KungFu meistrai, kurie kursų metu paaiškins, parodys veiksmus bei lydės Jus visų kursų metu nepaisant nesėkmių, nesklandumų ar sunkumų.

    „Labai džiaugiuosi sudalyvavusi šiuose savigynos kursuose. Tikrai sužinojau nemažai naudingų patarimų bei turėjau galimybę pasipraktikuoti. Taip pat instruktorius atsakė į visus kilusius klausimus, aiškiai paaiškindavo atliekamus veiksmus ir panašiai“, – apie kursus ir instruktoriaus darbą pasakoja Aistė

Jai pritaria ir Viktorija, kuri sako, jog būtent meistro kompetencija ir mokėjimas pateikti žinias paskatina mokinius imliai mokytis naujų įgūdžių, judesių bei pamilti savigyną, o kartu ir Wing Tsun KungFu kovos meną.

    „Tikrai turėčiau paminėti trenero humoro jausmą bei atsidavimą šiam kovos menui, kuris, manau, mus visus kursų metu įmonėje įkvėpė ir sužavėjo“, – priduria Viktorija.

Savigynos kursai vykdomi Jūsų įmonės patalpose arba priklausomai nuo sutarimo, mūsų patalpose, bet tik įmonės darbuotojų rate – puiki motyvacinė priemonė, suteikianti darbuotojui naujų įgūdžių, žinių, linksmą laisvalaikį bei akimirkas, kurios bus naudingos darbe, namie ar gatvėje.

    „Tiesa sakant, dalyvauti tokiuose kursuose, pirmiausia paskatino itin patogios sąlygos (treniruotės vykstančios darbo vietoje) ir žinoma, smalsumas bei noras išmėginti kažką naujo. Iš pradžių net nelabai žinojau, ko tikėtis, bet turiu pasakyti, kad užsiėmimai labai labai maloniai nustebino“, – pasakoja kursus baigęs savo įmonėje Vilius.

Savigynos kursais Lietuvoje jau patikėjo per 1000 įvairaus amžiaus bei lyties žmonių, kurie šiandien jaučiasi daug išmokę, saugesni, patobulėją tiek fiziškai, tiek emociškai. Be kita ko, kursai A.R.M.O.R. yra pritaikyti įvairaus amžiaus, lyties ir fizinio pasiregimo asmenims, todėl įmonėje tiks tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms.

Specialiai įmonėms ar organizacijos formuojami kursai – lankstūs ir prisitaikantys prie Jūsų įmonės darbuotojų poreikių!

Dėl savigynos kursų Jūsų grupei ar įmonės darbuotojams kreipkitės tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *