Savigynos kursai pradedantiesiems ir vėl kovą sugrįžta į tavo miestą


 
   Pradžia » Savigynos kursai pradedantiesiems ir vėl kovą sugrįžta į tavo miestą
SAVIGYNA SAUSIO NAUJIENAI
  • 2018-02-23

Kalendorinė žiema jau traukiasi į pabaigą, tačiau realiosios kaprizai termometro stulpelius privertė nusileisti gerokai žemai. Kviečiame visus aktyvius ir smalsius žmonės atvykti sušilti į savigynos kursus pradedantiesiems, kuriuose nestokosime šilumos, geros kompanijos bei žinių ir įgūdžių, kurie tikrai pravers realiose situacijoje. Savigynos kursai pradedantiesiems jau kovo mėnesį sugrįžta į didžiuosius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį.

Savigynos kursų bazinė programa subalansuota pradedantiesiems. Jos metu nariai mokosi pagrindinių, bazinių gynybos veiksmų prieš užpuoliką. Jokio išankstinio pasiruošimo prieš šiuos kursus nereikia: tiesiog turėk noro, energijos ir sportinę aprangą!

Savigynos kursai A.R.M.O.R. – tai tarptautinio susidomėjimo sulaukusi programa, kuri savo unikalumu ir lengvumu leidžia save išbandyti įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms!  Ši unikali programa yra sudaryta taip, kad ją išbandyti galėtų visi nuo 8 – 88 metų, nepriklausomai nuo lyties ar fizinio pasirengimo. Tad nesvarbu, tu dar vaikas, jaunuolis ar suaugęs žmogus – užpuolikas gali bet kada tykoti tavęs, todėl būti pasirengusiam visuomet praverčia.

Treniruotes ves savo amatą puikiai išmanantys mokytojai, o vienoje iš kursų užsiėmimų apsilankys ir Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos vadovas Si-Fu Linas Gudonavičius.

Savigynos kursų startas: kovo 12 – 26  dienomis.

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Kursus sudaro 8 treniruotės, vykdomos 2 kartus per savaitę. Treniruotėje patartina turėti sportinę aprangą (balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai).

A.R.M.OR. – programa, parengta pagal kinų kovos meno Wing Tsun KungFu technikas, narius moko ne tik pagrindinių gynybinių veiksmų, bet ir smūgiavimo, žmogaus fiziologijos pažinimo bei jautriausių kūno taškų atradimo.

Šią savigynos programą naudoja tokios įstaigos kaip saugumas, krašto apsaugos pajėgos, tam tikros apsaugos kompanijos bei FTB!

Savigynos kursai Lietuvoje vyks penkiuose didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje!

Būk pasitikintis savimi ir išmok apsiginti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *