Prasideda registracija į savigynos kursus pradedantiesiems kovo mėnesį


 
   Pradžia » Prasideda registracija į savigynos kursus pradedantiesiems kovo mėnesį
Savigyna Facebook reklamai
 • 2019-02-20

Pirmieji šių metų savigynos kursai pradedantiesiems jau baigėsi, na, o  finišavusių dalyvių atsiliepimai apie kursus – patys geriausi, tad skubame nudžiuginti visus smalsius ir norinčius išmokti savigynos meno žmones, jog kovo mėnesį yra planuojami nauji kursai visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Šie kursai – puiki galimybė gerai praleisti laisvalaikį, pasitreniruoti, sustiprėti fiziškai, išvalyti mintis, atsipalaiduoti nuo kasdieninio streso bei išmokti savigynos meno, kuris tikrai padės Jums labiau pasitikėti savimi, savo jėgomis bei kritinės užpuolimo situacijos atveju suprasti, ką reikėtų daryti ir kaip reaguoti.

Kyla klausimas, kas gali dalyvauti šiuose kursuose?

O gi, visi! Taip pat, visi, kam visgi įdomu nuveikti gyvenime kažką įdomaus, visi, smalsūs, ieškantys netradicinių veiklų, o kažko išskirtinio, subtilaus prieskonio su trupučiu aitriosios paprikos kartėliu bei lašeliu adrenalino! Taigi, visi kas norėtų išbandyti savigynos meną, kurie norėtų pasportuoti ir išsikrauti ne tik fiziškai, bet svarbiausia, emociškai išlieti mintis ir išsivalyti susikaupusį stresą.

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos organizuojami savigynos kursai skirti pradedantiesiems – tiems, kurie nėra susidūrę su kovos menais, savigynos taktikomis, tačiau norėtų ne tik daugiau apie tai sužinoti, bet ir patys išmėginti bei tvirčiau jaustis kasdien gatvėje. Programa sukurta remiantis kinų kovos meno Wing Tsun KungFu principais, kurio pagrindinė esmė – nugalėti stipresnį už save priešininką panaudojant jo jėgą prieš jį patį!

Kas laukia kursuose?

– Sužinosite pagrindines užpuolimų tendencijas

– Suprasite kaip galima išvengti konfliktų

– Sužinosite kaip tinkamai reaguoti stresinėse situacijoje, jei konfiktas neišvengiamas

– Suprasite kaip manipuliuoti užpuoliku, kad patys perimtumėte valdyti užpuolimo eigą

-Išmoksite savigynos judesių, kurie padės jums apsiginti prieš stipresnį priešininką

-Įgysite pasitikėjimo savimi, kuris sumažins konflikto tikimybę;

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketingas@savigyna.lt 

Žemiau galite susipažinti ir su artėjančių kursų praktine programa:

34032644_1034058080103713_5733375899542224896_o

 

Savigynos kursams nereikalingas joks fizinis pasirengimas. Mokomas savigynos taktikas ir veiksmus treniruočių metu gali atlikti tiek pirmą kartą į treniruotę atvykęs žmogus, tiek jau nebe naujokas – turintis fizinį pasirengimą ir galintis tą patį atlikti kur kas sudėtingiau.  Grupės kursuose – mišrios, o tai reiškia, jog galėsi išmėginti save tiek prieš tos pačios lyties atstovą, tiek prieš priešingos. Skubame pasakyti, jog jaudintis tikrai neverta – visi pratimai kursų metu atliekami pagal tavo fizines galimybes, o pats pagrindinis tikslas – išmokti taktikas naudoti realiose situacijose, ne kuo stipriau pademonstruoti jėgą treniruočių metu!

Savigynos kursų pradedantiesiems programą sudaro 8 treniruotės, vykdomos 2 kartus per savaitę, trunka mėnesį laiko. Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Treniruotėje reikalinga turėti sportinę aprangą (balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai). Būtų gerai nepamiršti ir vandens buteliuko!

Treniruočių metu naudojamos atitinkamos apsaugos, o visos treniruotės metu Jus prižiūri meistras – kursų dalyviams užtikriname maksimalią apsaugą dėl sužalojimų. Kursus veda aukščiausiojo lygio Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos meistrai, turintys ilgametę patirtį kovos menuose bei jau ilgus metus vedantys šiuos savigynos kursus pradedantiesiems bei pažengusiems tiek mūsų klubuose, tiek įmonėse.

SAVIGYNOS KURSŲ DATOS KOVO MĖNESĮ:

 

VILNIUJE: ŠEŠKINĖJE – FABIJONIŠKĖSE 

Data: kovo 6 – balandžio 3 dienomis;

Vieta: S. Stanevičiaus g. 25, Stanevičiaus vidurinė mokykla, mažoji sporto salė.

Laikas: Pirmadieniais ir trečiadieniais  19:00 – 20:30 val.


KAUNE: CENTRO KLUBE 

Data: kovo 13 – balandžio 8 dienomis;

Vieta: Karaliaus Mindaugo pr. 11, mažoji mankštų salė, Kaunas

Laikas: Pirmadieniais ir trečiadieniais  18:30 – 20:00 val.


KLAIPĖDOJE: CENTRO KLUBAS

Data: kovo 5 – 28 dienomis;

Vieta:  Debreceno g. 29, Klaipėda, Hermano Zudermano gimnazija.

Laikas: Antradieniais 18:30 – 20:30 val. ir ketvirtadieniais  18:00 – 19:30 val.


ŠIAULIUOSE: CENTRO KLUBAS

Data: kovo 4 – balandžio 1 dienomis;

Vieta:  Rūdės g. 27F, Šiauliai, II aukštas, priešais centrinę Maximą.

Laikas: Pirmadieniais ir trečiadieniais 19:30 – 21:00 val.

Registruokitės į kursus, ir jau dėkite kursų datas į savo kalendorių! Dar geriau, čiupkite į savo draugą, draugę, mamą, tėtį ar brolį, sesę ir išbandykite savigynos meną kartu!

Daugiau informacijos ir registracija tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketingas@savigyna.lt 

 • Vilma

  Sveiki ar gali kursuose dalyvauti 12 metų berniukas.

  • Ieva

   Laba diena,

   Tikrai taip. Sakykite kuriame mieste kursai Jus domina?