II pakopos savigynos kursai pažengusiems – Vilniuje jau kovą


 
   Pradžia » II pakopos savigynos kursai pažengusiems – Vilniuje jau kovą
2-lygis-savigyna-LAPKRITIS
  • 2019-02-22

Savigynos kursai pažengusiems – galimybė pratęsti jau pradėtus pirmosios pakopos bazinius kursus ir išmokti jau kur kas sudėtingesnes savigynos taktikas panaudojant jau išmoktas. II pakopos savigynos kursus sudaro keturios intensyvios treniruotės, kurias lankyti turi galimybę visi, išklausę bazinę programą arba esami Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos nariai.

Kas lankėte pirmosios pakopos savigynos kursus A.R.M.O.R. galite patvirtinti, jog tai tikras išbandymas,o kartu ir atgaiva – kūnui ir protui, o su lyg kiekviena treniruote norisi vis daugiau ir daugiau! Tad kviečiame I -ąją pakopą baigusius dalyvius išbandyti savo jėgas toliau, nepamiršti to, ką išmokote ir užsiregistruoti į II-osios pakopos kursus, kuriuose išmoksite jau sudėtingesnių savigynos technikų, mokysitės gynybos prieš laužimo ir metimo veiksmus bei savigynos prieš du ir daugiau priešininkų.

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į KURSUS

tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

A.R.M.O.R. II – programa, parengta pagal kinų kovos meno Wing Tsun KungFu technikas, narius moko ne tik pagrindinių gynybinių veiksmų, bet ir smūgiavimo, žmogaus fiziologijos pažinimo bei jautriausių kūno taškų atradimo. Treniruotes ves savo amatą puikiai išmanantys meistrai, turintys ilgametę patirtį vedant įvairaus pobūdžio kursus, mokymus bei vadovaujantys miestų klubams įvairiuose Lietuvos miestuose.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Kursus sudaro 4 treniruotės, vykdomos 1 kartą per savaitę, ketvirtadieniais, Vilniaus Wing Tsun KungFu Centro klube.

Treniruotėje būtina turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai.

Šį kartą kursai bus vykdomi tik Vilniuje, na, kituose miestuose II pakopos kursų sulauksime vasarą.  Nepraleiskite galimybės sudalyvauti, sužinoti daugiau ir išmokti geriau pasirūpinti savimi!

Vilniuje kursai startuoja – nuo kovo 7 dienos ir tęsis iki pat kovo 28 dienos. 

Kursų programa:

2 lygio savigynos programa_v3

 

Kovo 7 diena (ketvirtadienis) – I treniruotė

Kovo 14 diena (ketvirtadienis) – II treniruotė

Kovo 21 diena (ketvirtadienis) – III treniruotė

Kovo 28 diena (ketvirtadienis) – Paskutinė treniruotė.

Pažymėjimų įteikimas.

Nedvejok, užsiregistruok į kursus ir pratęsk savo kelionę kovos menų pasaulyje! Išmok apsiginti ir būk pasitikinti savimi!