Savigynos kursai A.R.M.O.R. II pažengusiesiems – jau vasarį


 
   Pradžia » Savigynos kursai A.R.M.O.R. II pažengusiesiems – jau vasarį
2 lygis savigyna cover VASARIS
  • 2018-01-29

Savigynos kursai pradedantiesiems jau šį mėnesį startavo didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o kursų dalyviai jau džiaugiasi pirmųjų treniruočių rezultatais ir išmoktomis savigynos ir puolimo technikomis. Nieko nelaukdami, norime pranešti, jog iškart po kursų pradedantiesiems Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose startuos II- ojo lygio kursai, dar kitaip vadinami „savigynos kursai pažengusiems“ skirti bazinę savigynos programą baigusiems arba esamiems Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos nariams. 

II -ąją savigynos kursų dalį (savigynos kursus pažengusiesiems) sudaro 4 intensyvios treniruotės, kurios vyksta kartą per savaitę. Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Kursai trunka mėnesį laiko.

Šių kursų metu dalyviai mokosi jau sudėtingesnių savigynos taktikų lyginant su savigynos kursais pradedantiesiems. Nors II lygio kursus sudaro tik 4 užsiėmimai, tačiau jų metu mokomasi bazinės  savigynos prieš griebimus ir itin sudėtingus grėbimus, situacijos valdymas kritinėse situacijoje, savigyna prieš laužimo ir metimo veiksmus bei apsigynimas prieš du ir daugiau priešininkų!

A.R.M.O.R. II – programa, parengta pagal kinų kovos meno Wing Tsun technikas, narius moko ne tik pagrindinių gynybinių veiksmų, bet ir smūgiavimo, žmogaus fiziologijos pažinimo bei jautriausių kūno taškų atradimo. Treniruotes ves savo amatą puikiai išmanantys mokytojai, o vienoje iš kursų užsiėmimų apsilankys ir Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos vadovas ir 5-ojo meistriškumo meistras Si-Fu Linas Gudonavičius.

Treniruotėje patartina turėti sportinę aprangą (balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai).

Savigynos kursai pažengusiesiems TAVO mieste:

  • Vilnius – vasario 20 d. (antradienį) – startas.  Studentų g. 39, Lietuvos Edukologijos universitetas, sporto klubas „D’Atlantis“, aerobikos salė.
  • Kaunas – vasario 19 d. (pirmadienį) – startas.  Miško g. 3, Kauno centro sporto mokykla.
  • Klaipėda – vasario 22 d. (ketvirtadienį) – startas. Danės g. 29, Klaipėda. Darželio „Boružėlė“ sporto salė.
  • Šiauliai – vasario 21 d. (trečiadienį) – startas.  Rūdės g. 27F, II aukštas (prieš centrinę Maximą).

Šią savigynos programą naudoja tokios įstaigos kaip saugumas, krašto apsaugos pajėgos, tam tikros apsaugos kompanijos bei FTB!

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

info@savigyna.lt, marketing@wingtsun.lt arba tel. +370 685 84 147.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *