Savigynos kursai pažengusiems sugrįžta į TAVO miestą


 
   Pradžia » Savigynos kursai pažengusiems sugrįžta į TAVO miestą
2 lygis savigyna cover Rugsėjui
  • 2017-08-02

II-ojo lygio savigynos programa (kitaip dar vadinama „savigyna pažengusiems“) – tai antra savigynos kursų dalis. Šią kursų dalį sudaro keturios intensyvios treniruotės, kurias lankyti turi galimybę visi, išklausę bazinę programą arba esami Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos nariai.

Šių kursų metu dalyviai mokosi jau sudėtingesnių savigynos taktikų lyginant su savigynos kursais pradedantiesiems. Nors II lygio kursus sudaro tik 4 užsiėmimai, tačiau jų metu mokomasi bazinės  savigynos prieš griebimus ir itin sudėtingus grėbimus, situacijos valdymas kritinėse situacijoje, savigyna prieš laužimo ir metimo veiksmus bei apsigynimas prieš du ir daugiau priešininkų!

A.R.M.OR. II – programa, parengta pagal kinų kovos meno Wing Tsun technikas, narius moko ne tik pagrindinių gynybinių veiksmų, bet ir smūgiavimo, žmogaus fiziologijos pažinimo bei jautriausių kūno taškų atradimo. Treniruotes ves savo amatą puikiai išmanantys mokytojai, o vienoje iš kursų užsiėmimų apsilankys ir Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos vadovas ir 5-ojo lygio meistras Si-Fu Linas Gudonavičius.

Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Kursus sudaro 4 treniruotės, vykdomos 1 kartą per savaitę. Treniruotėje patartina turėti sportinę aprangą (balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai).

Savigynos kursai pažengusiesiems TAVO mieste:

  • Vilnius – rugsėjo 5 d. – startas.  Studentų g. 39, Lietuvos Edukologijos universitetas, sporto klubas „D’Atlantis“, aerobikos salė.
  • Kaunas – rugsėjo 7 d. – startas.  Miško g. 3, Kauno centro sporto mokykla.
  • Klaipėda – rugsėjo 7 d. – startas. (Kursų vieta bus patikslinta vėliau).
  • Šiauliai – rugsėjo 6 d. – startas.  Rūdės g. 27F, II aukštas (prieš centrinę Maximą).

Šią savigynos programą naudoja tokios įstaigos kaip saugumas, krašto apsaugos pajėgos, tam tikros apsaugos kompanijos bei FTB!

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

info@savigyna.lt, marketing@wingtsun.lt arba tel. +37068584147.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *