Savigynos kursai – jau sausio 30 dieną!


 
   Pradžia » Savigynos kursai – jau sausio 30 dieną!
Už nuotrauką dėkojave Vilniaus centro klubo savigynos kursų nariams.
 • 2017-01-25

Savigynos kursų A.R.M.O.R. kolektyvas džiaugiasi, pirmąjį 2017-ųjų metų mėnesį sulaukęs Jūsų tiek daug!

Primename Jums detalią informaciją apie kursus Jūsų mieste ir lauksime Jūsų jau nuo kitos savaitės! 

Vilniuje: sausio 30 – vasario 22 dienomis (pirmadieniais ir trečiadieniais) nuo 19:30 iki 21:00. Adresu: S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius (S.Stanevičiaus mokykloje, sporto salėje).

Kaune: sausio 30 – vasario 23 dienomis (pirmadieniais ir ketvirtadieniais) nuo 19:30 iki 21:00. Adresu: Miško g. 3 (Kauno sporto mokykla (II aukštas) meninės gimnastikos salėje).

Klaipėdoje: sausio 31 – vasario 23 dienomis (antradieniais nuo 19:00 iki 20:30 ir ketvirtadieniais nuo 18:30 iki 20:00). Adresu: Danės g. 29, (Darželio „Boružėlė“ sporto salėje);

Šiauliuosesausio 30 – vasario 22 dienomis (pirmadieniais ir trečiadieniais) nuo 19:30 iki 21:00. Adresu: Rūdės g. 27F (priešais centrinę „Maximą“).

Ką reikia turėti su savimi? Treniruotėms reikia tik patogios sportinės aprangos (geriausia  – tamsios sportinės kelnės ir balti marškinėliai) bei patogios sportinės avalynės.

Kartais taip nutinka, kad dėl darbo ar kitų aplinkybių tenka praleisti kokią vieną ar kitą treniruotę. Tačiau Jūs visada galite lankyti treniruotes ne vien savo, bet ir kitame mieste (pavyzdžiui, jei keliaujate darbo reikalais po Lietuvą ir štai tą dieną apsistojate kitame mieste, kur vyksta savigynos kursai), todėl detalų treniruočių grafiką galite rasti adresu: http://savigyna.lt/wing-tsun-kungfu-kovos-menas-kalendorius/kategorija/renginiai/ 

SVARBU!

Visi, kurie yra užsiregistravę į treniruotes dar turi galimybę į jas su savimi pasiimti kompanjoną (-ę), tik apie tai būtina informuoti bent jau porą dienų iki treniruočių! Jūsų kolegai (-ei) kaina galioja tokia pati, kaip ir Jums, be pabrangimo!

Lauksime Jūsų visų!

2 comments on “Savigynos kursai – jau sausio 30 dieną!

 1. Giedrius sako:

  Sveiki.Kokio lygio instruktoriai veda savyginos užsiėmimus?Ko yra mokoma,ir kokia kaina mėnesiui?Ačiū

  1. Sandra sako:

   Laba diena,
   Džiugu, jog domitės kinų kovos menų baziniais savigynos užsiėmimais. Visus užsiėmimus nepriklausomai nuo lankomo miesto veda 1-3 lygio instruktoriai padedami asistentų.
   Užsiėmimų metų mokysitės suprasti pagrindines užpuolimų tendencijas, tinkamai reaguoti stresinėje situacijoje bei išvengti užpuolimo, o jei susidūrimas neišvengiamas, išmoksite tinkamai reaguoti.
   Kainą galite surasti adresu http://savigyna.lt/registracija-savigynos-kursus/
   Plačiau apie programą galite paskaityti čia: http://savigyna.lt/apie-savigynos-kursus/savigynos-programos/savigynos-programa-pradedantiesiems/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *