Renkamos naujos savigynos kursų grupės didžiuosiuose Lietuvos miestuose


 
   Pradžia » Renkamos naujos savigynos kursų grupės didžiuosiuose Lietuvos miestuose
Nauja savigynos grupė
  • 2021-05-06

Karantinui jau paleidus sportinę veiklą iš savo gniaužtų ir Vyriausybės nutarimu leidus vykdyti treniruotes sporto salėse norime pradžiuginti visus besiteiraujančius dėl savigynos kursų Jūsų mieste. Jau dabar pradedamos rinkti naujos grupės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje savigynos kursams pradedantiesiems.

Kursų datos kol grupės dar nėra surinktos – nenumatytos, tačiau kursai planuojami gegužės antroje pusėje.

Savigynos kursus pradedantiesiems sudaro 8 treniruotės, vykdomos du kartus per savaitę, trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė – 1,5 val. Kursų kaina – 44 eur/asm.

Į KURSUS REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

Kursų metu ne tik susipažinsite su užpuolimų tendencijomis, pasikalbėsite, kaip reikėtų reaguoti tam tikrose užpuolimų situacijose, bet ir išmėginsite savigynos meną praktiškai – mokysitės bazinių smūgiavimo technikų, kaip gintis prieš įvairius smūgius ir spyrius bei kaip ištrūkti iš rankų griebimo.

Šie savigynos kursai remiasi kinų kovos meno Wing Tsun KungFu principais, tad baigus kursus kviečiame prisijungti prie bendros grupės mūsų klube ir toliau tobulinti įgytus įgūdžius, tvirtėti fiziškai bei atrasti tokias savybes, kurių anksčiau, galbūt, manėte net neturintys.

Primename, jog treniruotėse yra reikalinga sportinė apranga – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir sportbačiai. Taip pat, labai prašome į pirmąją treniruotę atvykti šiek tiek anksčiau, kad surastumėte vietą, spėtumėte persirengti ir nevėluotumėte!