Renkama grupė paskutiniajai šiemet 1+1 savigynos kursų ir kinų kovos menų programai Viniuje, Kaune ir Klaipėdoje


 
   Pradžia » Renkama grupė paskutiniajai šiemet 1+1 savigynos kursų ir kinų kovos menų programai Viniuje, Kaune ir Klaipėdoje
Screenshot 2023-10-23 132409
  • 2023-10-23

Mūsų naujiena – savigynos kursai pradedantiesiems + kinų kovos menų pagrindai naujokams startavo labai sėkmingai, todėl skelbiame paskutinę dar šiais metais naujokų grupę ir kviečiame registruotis į įtraukiančią ir labai aktyvią sportinę veiklą didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau lapkričio mėnesį.

Nauja programa – 1+1 – norintiems sutvirtėti, pasportuoti ir išmokti ne tik savigynos pagrindų, bet ir sustiprinti juos kovos meno Wing Tsun KungFu įgūdžiais ir žiniomis.

Siūlome nuo rugsėjo pradžios prisijunti prie 2 mėnesių programos, kurios metu 1 mėnesį mokysitės savigynos pagrindų, o kitą mėnesį tuos pagrindus užtikrinsite su Wing Tsun KungFu kino kovos meno žiniomis ir įgūdžiais, puikiai praversiančiais tvirčiau jaustis ir esant poreikiui žinoti kaip elgtis užpuolimo metu ir apsiginti.

Kursai skirtinguose miestuose startuoja skirtingu laiko ir treniruotės vykdomos skirtingomis dienomis priklausomai nuo klubo. Specializuota 2 mėnesių programa bus vykdoma Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Pirmąjį mėnesį sužinosite, kaip reaguoti užpuolimo situacijose, ką reikėtų daryti, suprasite kaip galima išvengti konfliktų, mokysitės savigynos judesių, kurie padės jums apsiginti prieš stipresnį priešininką bei įgysite pasitikėjimo savimi, kuris sumažins konflikto tikimybę.Taip pat, sužinosite, kaip tinkamai reaguoti stresinėje situacijoje, jei konfiktas yra neišvengiamas, suprasite, kaip manipuliuoti užpuoliku, kad patys perimtumėte valdyti užpuolimo eigą.

Antrąjį mėnesį pereisite prie jau išmoktų įgūdžių tobulinimo, susipažinsite su kinų kovos menais Wing Tsun KungFu bei stiprinsime savo kūną, protą ir įgūdžius. Mokysitės taisyklingos stovėsenos vyraujančios šiuose kovos menuose, o taip pat ir “Siu Nim Tau” formos, kuri yra privaloma kiekvienam pradedančiam mokytis kovos meno pagrindų.

Šių mokymų metu taip pat turėsite galimybę sudalyvauti ir arbatos gėrimo ceremonijoje po treniruotės, kuri yra neatsiejama kinų kultūros dalis.

Kursus sudaro 16 treniruočių, vykdomų 2 kartus per savaitę, vieno užsiėmimo trukmė – 1,5 val. Šių mokymų kaina – 79 eur (už abu mėnesius).

Mokymai startuoja:

VILNIUJE – nuo lapkričio 13 dienos. Augustijonų g. 8, Vytauto Didžiojo gimnazija, pirmadieniais ir penktadieniais nuo 19:30 val.

KAUNE – nuo lapkričio 13 dienos. Nemuno g. 47, II aukštas, pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 18:00 val.

KLAIPĖDOJE – nuo lapkričio 13 dienos. Taikos pr. 70, Žvejų rūmuose, pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19:15 val.

Baltijos Wing Tsun KungFu Asociacijos organizuojami 2 mėnesių kursai pradedantiesiems sukurti specialiai visiems anksčiau nesusidūrusiems su kovos menais, tačiau norintiems pasportuoti, išmokti savigynos meno, netradiciškai praleisti laisvalaikį bei susipažinti su užpuolimų tendencijomis, kurios itin dažnai pasitaiko mūsų šalyje.

Į KURSUS REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@savigyna.lt