Ir vėl renkama nauja savigynos kursų grupė TAVO mieste


 
   Pradžia » Ir vėl renkama nauja savigynos kursų grupė TAVO mieste
Kursai SAVIGYNA balandį
 • 2018-04-03

Tikimės, jog praėjusios šventės buvo jaukios artimųjų rate, pasikrovei pavasarinės energijos didiems darbams atlikti, na, o TAVO pasirinkti margučiai tikrai laimėjo rytinėse šeimų kiaušinių daužymo varžybose! Džiugu, jog atkeliavusios  Šv. Velykos atnešė šilumą ir budina gamtą, na, o mes kviečiame pabudinti ir savo kūną bei išmokti savigynos!

 Savigynos kursai pradedantiesiems jau balandžio antroje pusėje ir gegužės pirmąją savaitę sugrįžta į didžiuosius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir Šiaulius.

Savigynos kursų startas: balandžio 16 – gegužės 8 dienomis! Dėl konkrečių datų TAVO mieste kreipkis tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

REIKALINGA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Kursus sudaro 8 treniruotės, vykdomos 2 kartus per savaitę. Treniruotėje patartina turėti sportinę aprangą (balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės, sportbačiai).

Savigynos kursų bazinė programa subalansuota pradedantiesiems. Jos metu nariai mokosi pagrindinių, bazinių gynybos veiksmų prieš užpuoliką. Jokio išankstinio pasiruošimo prieš šiuos kursus nereikia: tiesiog turėk noro, energijos ir sportinę aprangą!

Savigynos kursai A.R.M.O.R. – tai tarptautinio susidomėjimo sulaukusi programa, kuri savo unikalumu ir lengvumu leidžia save išbandyti įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms!  Ši unikali programa yra sudaryta taip, kad ją išbandyti galėtų visi nuo 8 – 88 metų, nepriklausomai nuo lyties ar fizinio pasirengimo. Tad nesvarbu, tu dar vaikas, jaunuolis ar suaugęs žmogus – užpuolikas gali bet kada tykoti tavęs, todėl būti pasirengusiam visuomet praverčia.

Treniruotes ves savo amatą puikiai išmanantys mokytojai, o vienoje iš kursų užsiėmimų apsilankys ir Baltijos Wing Tsun KungFu asociacijos vadovas Si-Fu Linas Gudonavičius.

A.R.M.OR. – programa, parengta pagal kinų kovos meno Wing Tsun KungFu technikas, narius moko ne tik pagrindinių gynybinių veiksmų, bet ir smūgiavimo, žmogaus fiziologijos pažinimo bei jautriausių kūno taškų atradimo.

Šią savigynos programą naudoja tokios įstaigos kaip saugumas, krašto apsaugos pajėgos, tam tikros apsaugos kompanijos bei FTB!

Būk pasitikintis savimi ir išmok apsiginti!

2 comments on “Ir vėl renkama nauja savigynos kursų grupė TAVO mieste

 1. Ingrida sako:

  Laba diena, noriu sužinoti kokia kaina šių savigynos kursų pradedantiesiems ir kokiomis dienomis ir laiku vyktu?
  Ačiū už atsakymą.

  1. Ieva sako:

   Laba diena, džiugu, kad domitės savigynos kursais A.R.M.O.R. Kursų kaina pradedantiesiems – 30 eur. Kursus sudaro 8 treniruotės, vykdomos 2 kartus per savaitę, trunka mėnesį laiko. Atsiųsti užsiėmimų tvarkaraštį ir suteikti informaciją apie kursų laikus bei vietą galėčiau tik sužinojusi, kuriame mieste kursai Jus domina.
   Taip pat daugiau informacijos galite sužinoti tel. +370 685 84 147 arba el. paštu marketing@wingtsun.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *