Atsivesk draugą į savigynos kursus ir mokykis pigiau


 
   Pradžia » Atsivesk draugą į savigynos kursus ir mokykis pigiau
su draugu pigiau
  • 2017-05-15

 Žinome, kad pastartuoju metu smarkiai auga nusikaltimų statistika, vyksta netikėti įvairaus amžiaus bei lyties asmenų užpuolimai, kurie garsiai skelbiami viešojoje erdvėje, o smurtas prieš moteris vis dar yra viena didžiausių problemų Lietuvoje.

Savigynos kursai, kodiniu pavadinimu A.R.M.O.R. Lietuvos mastu sėkmingai veikia nuo 2016-ųjų gegužės, o visuomenės simpatijas pelnė jau po pirmųjų užsiėmimų.

Kursai orientuoti į įvairaus amžiaus, lyties bei svorio kategorijos žmones, o dėl paprastos technikos yra lengvai išmokstami ir pritaikomi esant kritinei situacijai.

Šiuo metu renkamos naujos savigynos grupės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Džiaugiamės galėdami Jums paskelbti puikų pasiūlymą – užsiregistravę į savigynos kursus kartu su draugu, galėsite džiaugtis pigesne kursų kaina sau ir savo draugui. Įprastinė kursų kaina 30 eurų, tačiau užsiregistravę su draugu, abu už kursus mokėsite po 25 eurus asmeniui. Tereikia surasti draugą, šeimos narį ar pažįstamą asmenį, kuris nori išmokti savigynos taktikų, sustiprėti ir sužinoti, kaip reikėtų elgtis stresinėse situacijose bei iš anksto abu užregistruoti tel. +37068584147.

Būk pasitikintis savimi ir išmok apsiginti!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *