Apie savigynos kursus iš mokytojų lūpų


 
   Pradžia » Apie savigynos kursus iš mokytojų lūpų
IMG_20160503_113338
  • 2016-09-20

Panevėžio miesto instruktorius Vitas Matuzas tiki, jog kiekvienas save gerbiantis ir mylintis žmogus privalo mokėti apginti save ir padėti silpnesniems. Dėl tos priežasties jis ragina visus, išbandyti savigynos kursus A.R.M.O.R.

Šiuo metu į Panevėžį grįžta didžiuosiuose Lietuvos miestuose jau pamėgti savigynos kursai ARMOR. Kokia Jūsų nuomonė apie šiuos užsiėmimus?

Mano manymu, kiekvienas save gerbiantis ir mylintis žmogus, turi mokėti apsiginti pats ir padėti apginti silpnesnius. Čia labai tinka Šaolino vienuolių išmintis. “Aukščiausias kovos meno lygis yra laimėti nekovojant”. Būtent to ir galima išmokti šiuose savigynos kursuose.

Galbūt teko išgirsti kokių nors įdomių istorijų, kurių vedimi į šiuos kursus atėjo Jūsų mokiniai? Gal galite trumpai apie jas papasakoti?

Kiekvienas pas mus atėjęs žmogus su savimi atsineša savo istoriją. Geriausiai prisimenu vieną. Dažnai tėvai su nerimu žiūri į vaikų norą lankyti treniruotes, nes baiminasi, jog sportas gali trukdyti mokslams. Vieno jaunuolio tėvai savo sūnui uždraudė lankyti Wing Tsun treniruotes tol, kol nepagerės jo mokymosi rezultatai. Tačiau labai greitai to vaikino mokytojai pastebėjo neigiamą pokytį jo elgesyje, todėl patys paprašė tėvų leisti sūnui ir vėl lankyti treniruotes. Mokytojai pastebėjo, jog tuo metu kai jis užsiimdavo Wing Tsun kovų menais, vaikinas turėjo daugiau motyvacijos, pasižymėjo nuoseklumu ir nepriekaištingu elgesiu. Ir ši istorija, tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kaip šis kovos menas gali padėti jaunam žmogui susikurti harmoningą asmenybę.

Kam galėtumėte rekomenduoti užsirašyti į šiuos savigynos kursus?

Kviečiu visus, kurie nori išmokti apginti save, nepasimesti stresinėse, ekstremaliose situacijose. Kviečiu visus, kurie  nori nuodugniai sužinoti kas yra Wing Tsun KungFu kovų menai, ir tuos, kurie tiesiog yra smalsūs ir nori tik pabandyti.

 

Savigynos kursai ARMOR Panevėžyje startuoja jau spalio 8 dieną! Intensyvūs kursai vyks kiekvieną šeštadienį – spalio 8 – 29 dienomis, nuo 14:00 iki 17:00 .

REGISTRUOKITĖS! Vietų kiekis – ribotas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *